Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górki czechowskie. Firma TBV pokazała nowe wizualizacje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2019 r. o 18:15 Powrót do artykułu
70% terenu pod zabudowę i 30% terenu pod park to uczciwa propozycja dla Górek Czechowskich. W referendum będę głosował ZA.
 Pewnie że na TAK  Ale to tylko mądrzy ludzie są w stanie zrozumieć ile sami zyskają na zagospodarownaiu tego terenu bo będą mogli na codzień korzystać z parku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy w końcu uporządkować teren Górek a park i zabudowa mieszkaniowa to bardzo dobry pomysł na ich zagospodarowanie.
 To zdnanie zawiera w sobie kwintesencje pychy wobec człowieka i przyrody. Moja nominacja do dewelotrolskiego łoskara. Jak to mówił Zapasiewiczw C.K. Dezerterach. Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych wystarczająco obrzydliwych słów na tą pazerną głupotę. Zagospodarowanie przez zabudowę. To jednak Lublin. Tu żyjąc walczysz. Niektórym trudniej. Współczujmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki Czechowskie 2018: ***s://naszekrainy.pl/ciekawe-miejsca/gorki-czechowskie-lublin-2018/1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie jestem ZA tym zeby płatne trolle wynajęte przez TBV do poszywania sie pod mieszkanców Lublina chwyciły worki na smieci i własnoręcznie pod wodzą prezesa tbv uprzątneły ten teren ze śmieci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to jest gorsze od tego syfu co jest teraz na górkach, to ja jestem dziadek mróz...
Ja tam wierzę w ludzi że w końcu dojdą do wniosku że bardziej opłaca im się mieć park pod nosem niż wysypisko śmieci i kloszardów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deweloler ta samo ochoczo zbuduje wam park, jak teraz dba o ten teren :) widac na zdjęciach jak wyglądają porządki tbv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi z tymi górkami? Przecież to jest zwykłe za przeproszeniem śmietnisko. Teren o charakterze nieużytku, zaśmiecony, zdewastowany, trudno dostępny, bez żadnych unikalnych walorów przyrodniczych czy rekreacyjnych. Byłem tam kilka razy w różnych porach roku i o różnych godzinach i zwykle nie było tam żywej duszy. Pomijam tu zawodu motokrosowe. Nie lepiej ten obszar zagospodarować? Powstaną alejki, będzie zadbana zieleń (ptaki i tak uwiją gniazda), bezpiecznie. W końcu tylko drobna część tego terenu ma być zabudowana. Reszta to będą tereny zielone, tyle, że znacznie wyższej jakości niż obecnie. Teraz strach tam chodzić, jest tak brudno i brzydko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 deweloperskich wpsisów prawie pod rząd. Wziąlbys się trollu do uczciwej pracy nie podcinał gałąz na której wszyscy siedzimy. W zasadzie to może być booot bo to tak kretyńska propaganda że nawet głupi się połapie. W zasadzie argumentów null, zero, porażka w kółko miałko to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę raz jeszcze to co napisałem pod poprzednim artykułem: Prywatna firma chce oddać 75% swojej działki i dorzucić do tego jeszcze kilkanaście mln zł w zamian za zmianę funkcji terenu na którym już teraz może budować. Tylko głupek zagłosuje przeciwko zmianie planu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mam być szczery, to wolę osiedle w otoczeniu pięknego naturalistycznego parku od pustych butelek po piwie i chwastów na terenie na który nawet ciężko się dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, jestem bardzo za parkiem i placem zabaw z prawdziwego zdarzenia. Nie mamy takiego w Lublinie!
 Ludzie będą głosować na TAK to oczywiście bo kto nie chciał by móc codziennie korzystać z parku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwyższa pora uporządkować ten chlew :))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje.kolego utrzymanie.takiego.terenu to.olbrzymie.pieniadze . A te miejsca parkingowe to.dla mieszkancow ? Jaki bedzie parytet miejsc parkingowych na jeden lokal mieszkalny 1 do 1 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyzsza pora zeby władze pociągnęly do odpowiedzialnosci własciciela terenu i zmusiły go do utrzymywania go w porządkum pod rygorem wywłaszczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest wyjątkowa okazja zmienić zdegradowany, zaśmiecony i niedostępny teren Górek w park naturalistyczny z ławkami i trasami do spacerów oraz biegania. Czechów zasługuje na tereny rekreacyjne z prawdziwego zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabudowa+naturalistyczny park to propozycja o wiele lepsza od tego co jest teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpieczny i czysty park dla ,,wszystkich '' mieszkańców Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zadeklaruje ze.ten park bedzie utrzymywac do konca swiata wtedy bede za 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie bloczydła na tych grafikach wyfasowanych na modłę z początku ubiegłej dekady? Zapadły się pod ziemię ze wstydu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wczoraj, korzystając z fotoszopa, wkleiłem swoją twarz w postać kulturysty. Wysyłam ten materiał do redakcji i mam nadzieję, że zostanie on zamieszczony w jutrzejszym wydaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...